alirezaabbasi جولای 13, 2021

نویسنده : علیرضا عباسی

با زیراکس روش کار خود را متحول کنید

دستگاه کپی زیراکس 7855

زمانی که وارد محل کارتان میشوید Xerox 7845  را می بینید که به دلیل ظاهر زیبا فضای لاکچری به وجود اورده است. علاوه بر این میتوانید از دستگاه کپی زیراکس 7845 به صورت شبکه و از طریق موبایل سند خود را پرینت بگیرید.طبق نوشته توی کاتالوگ دستگاه های زیراکس بدون کابل کشی میتوانند به سیستم های دیگر متصل شوند.

کنترل از راه دور

زیراکس 7845 و زیراکس 7855 و این سری ،این ویژگی را دارد که بتوانید از راه دور ان را کنترل کنید و عملیات اپراتوری را پشت لپ تاپ خود انجام دهید و این ویژگی برای متخصصان ای تی و سرویس کاران خیلی مناسب و کاربردی میباشد.

دستگاه کپی زیراکس 7845

با سرویس Apple Air print  میتوانید سند های موجود در ایفون خود را بدون نصب درایور پرینت بگیرید

دستگاه کپی زیراکس 7845 دارای یک صفحه نمایش رنگی 8.5 اینچی است و دسترسی و کاربری را خیلی راحت کرده.شما با لمس چند گزینه راحت میتوانید سند های خود را اسکن بگیرید و ان ها را با فرمت های مختلف مثل pdf  و jpg  دخیره کنید.به راحتی میتوانید اسکن های خود را بر روی usb  ذخیره کنید و یا فایل های درون فلاش مموری خود را پرینت بگیرید.

در قسمت امنیت دیتا دستگاه کپی زیراکس 7845 از امنیت بالایی برخوردار است

دستگاه کپی زیراکس 7845

چاپ تبلیغات قوی با هزینه بسیار کم

کیفیت چاپی زیراکس به قدر عالی است که مشتریان از رنگ ها راضیت کامل پیدا میکنند.زیراکس 7845 با سیستم چاپی LED  به شما کمک میکند که بهترین کیفیت را داشته باشید. رزولیشن دستگاه کپی زیراکس 2400 * 1200 است . با اپدیت منظم دستگاه خود میتوانید مسایل مر بوطه به رنگ ها و امنیتی را همیشه به روز نگه دارید.

اسکنر دستگاه زیراکس از لامپ های فلورنس است و مصرف برق خیلی کمی دارد

یکی دیگر از مزایا دستگاه کپی زیراکس برق برای هیتر دستگاه است. برخلاف دستگاه کپی های دیگر به پیش گرمایش یا Warming نیازی ندارد و دمای ان تنطیم شده است

تیراژ کار ماهیانه

 

همان طور که از تصویر میبینید میزانه کار ماهیانه برای دستگاه های مختلف فرق میکند. در این جا میزان کار ماهیانه دستگاه های زیر بیان شده است .

زیراکس 7830

زیراکس 7835

زیراکس 7845

زیراکس 7855

گذاشتن دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.بخش های ضروری با علامت (*) مشخص شده اند.